2023 Sausio 29 d. 20:24:00

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Išvyka į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų

Mūsų Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinės mokyklos 15 mokinių grupė lapkričio 23 d. išvykome į svečius į Kauno generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų. Ten mes dalyvavome viktorinoje ,,Kalba. Sportas. Karyba.“, skirtoje Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Viktorinoje reikėjo dalyvauti sportinėse estafetėse, atlikti lietuvių kalbos ir karinių pradmenų užduotis. Dalyvavo 7 komandos iš įvairių Lietuvos miestų, prizines vietas išsidalino Kauno mokyklos, o mūsų komanda užėmė 5 vietą: esame labai laimingi, svarbiausia - nepaskutiniai.

Kadetai labai draugiškai mus priėmė. Pamatėme ir susipažinome su mokykla ir jos tvarka. Taip pat susitikome su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Valentinu Kasparavičiumi, kuris mus su keliais jurbarkiečiais visur lydėjo. Buvo labai smagu pamatyti pasikeitusius draugus, kurie suvyriškėjo, įgavo drąsos ir pasitikėjimo savimi. Licėjaus mokytojai šiltai apibūdino patį licėjų ir ragino mus atvykti mokintis. Gal kažkas ir susigundys. Štai mūsų Valentinas jau licėjaus kadetas.

Buvo labai smagu dalyvauti rungtyse, susipažinti su naujais žmonėmis ir įgauti žinių bei patyrimo. Tikimės, kad Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje lankėmės ne paskutinį kartą.

8 klasės moksleivės, viešėjusios Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje, Emilija Rimkutė, Patricija Babiliūtė, Milda Bertašiūtė.

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Saugios erdvės ženklas

Žuvininkystės programa

Zipio draugai

Nerūkysiu

ŠMM

Sveikatiada

Obuolio draugai