2020 Rugsėjo 19 d. 08:53:57

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Žiemos turnyras ,,Ping pong“

                      Naujuosius – dvidešimtuosius - metus Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinės mokyklos ir Technologijų ir verslo mokyklos specialiojo skyriaus mokiniai  pradėjo draugiškomis stalo teniso varžybomis, kurias sausio 15 dieną organizavo stalo teniso klubas ,,Pirmasis setas“.

                      Po  susitikimų penkiuose pogrupiuose penkiolika žaidėjų pasiskirstė pagal stiprumą į tris grupes. Mažajame finale rungėsi jauniausieji dalyviai. Pirmąją vietą laimėjo Klaidas Kukliauskas, antrąją – Paulius Dobilas, trečiąją – Gintaras Mėčius. Tarpiniame finale stipriausias buvo Nojus Girdžius, antrasis – Joris Gailius, trečiasis – Dovydas Krakauskas.

Pagrindiniame finale susitiko geriausi žaidėjai – STV spec. skyriaus moksleiviai Aurimas Norkaitis, Arminas Januškevičius ir L. Meškaitytės pagrindinės mokyklos mokiniai Svajūnas Kondratavičius, Edvinas Barcys ir jauniausias tenisininkas ketvirtokas Alanas Margelis. Aurimui pavyko laimėti prieš du jaunuolius ir jis užėmė trečiąją vietą. Antrasis buvo Arminas, iškovojęs tris pergales, o visus varžovus įveikė ir varžybų lyderiu tapo dešimtokas Edvinas Barcys.

Vesdama varžybas ir stebėdama kovas, džiaugiausi galimybėmis, kurias mano mokiniams atveria ši sporto šaka – nesvarbu amžius nei ugdymo programa, pagal kurią mokaisi, susitikimo centras – baltas kamuoliukas, kurį šokdinti mokiniesi treniruočių metu ne vienas, o bendrystėje su partneriu, ragaujant ir pergalės, ir pralaimėjimo skonį.

Trenerė Jolita Štrimienė

Nuotraukos

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

Nerūkysiu

ŠMM

Perspėjimo sistema