2024 Liepos 18 d. 01:00:14

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

 

 

ŠVENTĖ ,,SVEIKA, VASARĖLE“

   Birželio 11d. mūsų mokykloje vyko ypatinga šventė – pradinukai šventė paskutinę mokslo metų dieną. Tai buvo linksmas ir džiaugsmingas susibūrimas, kuriame dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.
   Šventė prasidėjo viktorina, kurios metu mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias ir parodyti, ką išmoko per mokslo metus. Viktorina buvo ne tik įdomi, bet ir ugdė mokinių loginį mąstymą bei komandinio darbo įgūdžius. Po viktorinos vyko orientacinis žaidimas, kuris skatino mokinius bendradarbiauti ir ieškoti sprendimų kartu. Vaikai smagiai bėgiojo po mokyklos teritoriją, ieškodami užuominų ir atlikdami įvairias užduotis. Šventės metu mokiniai taip pat dainavo daineles ir sakė eilėraščius. Jų pasirodymai buvo šilti ir nuoširdūs, kupini džiaugsmo.
 Ypatingą akimirką patyrė ketvirtokai – jiems buvo įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai. Kitiems mokiniams buvo įteiktos padėkos už pastangas, pasiekimus ir aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje. Šia švente pradinukai užbaigė mokslo metus ir pradėjo vasaros atostogas. Vaikai grįžo namo su šypsenomis ir geriausiais prisiminimais, o mokytojai didžiavosi savo mokinių pasiekimais.

                                           Mokytoja Virginija Radvilaitė Polockienė

Nuotraukos