2024 Balandžio 25 d. 05:36:17

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

 

„OLYMPIS 2023 – RUDENS SESIJOS“ APDOVANOJIMAI

   Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023- rudens sesijoje“ dalyvavo 16 mūsų mokyklos mokinių. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti mokomųjų dalykų :lietuvių k. , anglų k. , matematikos, biologijos, istorijos, geografijos, fizikos konkursuose ir parodyti savo žinias.
   Visi 16 mokinių dalyvavo anglų k. konkurse ( I laipsnio diplomais apdovanoti 15 mokinių, II laipsnio diplomu – 1 mokinys), 6 mokiniai dalyvavo matematikos konkurse (diplomais apdovanoti : I laipsnio – 1, II laipsnio – 2, III laipsnio – 1 mokinys, 2 mokiniams už dalyvavimą konkurse įteiktos padėkos), istorijos konkurse dalyvavo 5 mokiniai ( II laipsnio diplomas atiteko 1 mokiniui, 4 mokiniams įteikti III laipsnio diplomai, lietuvių k. žinias pasiryžo išbandyti 3 mokiniai ( po vieną mokinį pelnė I, II, III laipsnio diplomus, 3 mokiniai žinias išbandė geografijoje ( I laipsnio diplomai įteikti 2 mokiniams, II laipsnio – 1 mokiniui), IT – 3 mokiniai ( II laipsnio diplomai - 2 mokiniams, III laipsnio - 1 mokiniui), biologijos konkurse dalyvavo 2 mokiniai ( I laipsnio diplomas - 1 mokiniui, III laipsnio taip pat 1 mokiniui) ir fizikos konkurse dalyvavo 2 mokiniai ( II laipsnio diplomas – 1 mokinys, padėka -1 mokiniui).
   Edukacinių konkursų organizatoriai mokiniams atsiuntė 37 diplomus, 4 medalius ir kiekvienam dalyviui po „Olympis“ tušinuką, kurie buvo įteikti mokinių asamblėjos metu.
   Džiaugiamės 6 klasės mokinių Adrijos, Emos, Neilos, Vanesos, gausiu būriu septintokų: Adomo, Arijaus, Dominyko, Enriko, Luknės, Minijaus, Pauliaus, Vakarės, 8 klasės mokinės Lukos ir dešimtokų Alekso, Aurimo ir Manfredo dalyvavimu konkursuose ir jų pasiektais rezultatais. Sveikiname. Šaunuoliai! Esame dėkingi anglų k. mokytojai Mildai Liuokaitienei už konkurso organizavimą mūsų mokykloje.
   Artėja konkursų „Olympis 2024 – Pavasario sesija“, kuri vyks kovo 1-31 d. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

                                                                 Pavaduotoja ugdymui Vida Reinolcaitė

Nuotraukos