2024 Vasario 29 d. 02:49:44

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

Lietuvos kariuomenės diena kaip Kalėdos

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. Paskutinius 12 metų ji viena svarbiausių dienų mūsų mokyklai, nes tai galimybė iš visos širdies pasidžiaugti, o kartu ir padėkoti patiems šauniausiems partneriams – Karinėms oro pajėgoms bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotam pėstininkų batalionui. Mūsų mokykloje ši diena buvo minima lapkričio 24 d.

Jau vien tai, kad pamokas pakeitė pažintinė – edukacinė veikla, yra puiku. Pirmiausia svečiai lankėsi pradinių klasių pamokose, po to 5 – 10 klasės moksleiviai varžėsi proto mūšyje, skirtame pažinti skautų organizacijos istoriją. Neapsėjome ir be sportinių rungčių, kur nugalėjo draugystė, o visos dienos veiklą vainikavo mokyklos bendruomenės – moksleivių, mokytojų, tėvų – surengtas koncertas, dėl kurio visi labiausiai jaudinosi: ar pavyks?.. ar patiks?.. ar nesuklysime?.. Pavyko. Nesuklydome. Pilnutėlė salė žiūrovų (nė vienas neišėjo vidury koncerto), šilti ir nuoširdūs svečių padėkos žodžiai – geriausias įrodymas, kad mums pavyko.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad prieš 12 metų neišsigandome naujos veiklos ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su KOP. Tai – mūsų mokyklos aukso puodas, neišsenkantis, pilnas gerų idėjų, nuoširdaus bendradarbiavimo pavyzdys visiems.

Nuotraukos