2024 Liepos 18 d. 02:00:35

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

 

XX LAIDOS DEŠIMTOKŲ IŠLEISTUVĖS

   Birželio 26 dieną mūsų mokykloje vyko ypatinga šventė – dešimtokų išleistuvės. Šis renginys buvo kupinas jaudulio, džiaugsmo ir šilto atsisveikinimo. Renginį vedė dvi devintos klasės mokinės – Milda ir Sofija, kurios nuo pat pradžių sukūrė jaukią ir džiaugsmingą atmosferą. Jos pasveikino susirinkusius mokinius, mokytojus ir tėvus. Daug dėmesio skyrė dešimtokams apdovanodamos saldumynais, riešutais ir primindamos, kaip greitai prabėgo šie mokykliniai metai. „Baigėte svarbų gyvenimo etapą, dabar jūsų laukia nauji iššūkiai bei galimybės. Linkime jums sėkmės ir neprarasti drąsos siekti savo svajonių,“ – sakė Sofija.
   Po vedėjų sveikinimo žodžių, mokyklos direktorė taip pat pasveikino dešimtokus ir linkėjo sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje.
  Po oficialių kalbų, žodį tarė ir patys dešimtokai. Jie dėkojo savo mokytojams už žinias, kantrybę ir palaikymą, o tėvams – už meilę ir rūpestį. Mokytojus mokiniai apdovanojo pačių kurtomis lauko gėlių puokštėmis.
  Renginio pabaigoje dešimtokai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir mokyklos baigimo pažymėjimais. Mokinių tėvai taip pat prisijungė prie sveikinimų ir dalinosi šventės džiaugsmu. O devintokai, atlikę priesaiką, perėmė mokyklos raktą ir tapo naujaisiais mokyklos šeimininkais.
  Šventės užbaigimo metu visi susirinkusieji turėjo galimybę pasivaišinti nuostabaus grožio ir gardaus skonio mokytojos Margaritos pagamintais tortais.
  Dešimtokų išleistuvės tapo šilta ir džiaugsminga švente, kuri ilgai išliks visų dalyvių atmintyje. Tai buvo ne tik atsisveikinimas su mokykla, bet ir naujo etapo pradžia, kupina vilčių ir lūkesčių.

                                    Klasės vadovė Valda Kravčenkienė

Nuotraukos