2021 Sausio 27 d. 03:33:54

Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla

Pagrindinis

                     

                     Varžybose sveikinimo žodį tarė Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro direktorius – smalininkietis- Antanas Domeika. Po varžybų dalyvius apdovanojo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Gudaitis, Antanas Domeika ir Jurbarko KKSC pavaduotoja Odeta Vaitiekūnaitė.
                      Visi smalininkiečiai šįkart pelnė medalius. Pirmąsias vietas ir aukso medalius iškovojo Evelina Baltrušaitytė (2 pergalės),  Gabija Margelytė, Svajūnas kondrotavičius ir Gvidas Ceinorius (visi laimėję po  3 kovas). Sidabro medaliais pasipuošė: Viltė Kazlauskaitė, Kornelija Jarašiūnaitė, Paulius Margelis, Kornelijus Bruno, Kristupas Samulevičius. Trečiosios vietos ir bronzos medaliai atiteko Dianai Kondrotavičiūtei, Paulai Antanaitytei, Joriui Gailiui, Arminui Naujokui, Pauliui Ceinoriui, Nojui Girdžiui, Gyčiui Karveliui, Rasmintai Kondrotavičiūtei ir Tadui Reičiūnui.

                      Jau didelė vaikų dalis Smalininkuose yra išsilaikiusi baltuosius diržus ir turintys dziudo (Budo) pasus (juos išduoda Lietuvos dziudo federacija ir jie galioja visame Pasaulyje), kurie suteikia teisę dalyvauti naujokų, o vėliau, keliant meistriškumą, ir Lietuvos dziudo pirmenybėse.

                      Smagu, kad jau antrose varžybose smalininkiečiai trykšta noru nugalėti, tobulėdami treniruotėse, kurios vyksta Smalininkų L.Meškaitytės pagrindinėje mokykloje pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 14.40 pradinukų korpuse.

                      Norisi padėkoti mokyklos direktoriui gerb. Artūrui Matukaičiui už nupirktą dziudo tatamį (kilimą), skirtas patalpas, inventorių, įskaitant nupirktas aprangas.

                      Tikiu, kad dalis šių sportininkų galbūt sieks aukštesnių dziudo diržų (paeiliui: baltas, geltonas, oranžinis, žalias, mėlynas, rudas, juodas) ir rezultatų respublikinėje arenoje.

 

Lietuvos sporto treneris, Nacionalinės dziudo kategorijos teisėjas Vilius Paukštis (1 dan-  1 laipsnio juodas diržas)

 

Nuotraukos


                     

ES Struktūrinė parama

eTwinining

eTwinining

Sveikatiada

Saugios erdvės ženklas

Saugios erdvės ženklas

Nerūkysiu

ŠMM

Perspėjimo sistema